ДАІГНОСТИКА І РЕМОНТ ЕЛЕКТРИЧНИХ ТА ПНЕВМАТИЧНИХ ГАЛЬМІВНИХ СИСТЕМ WABCO, KNORR-BREMSE, HALDEX

У більшості випадках бренди, виробники великогабаритних вантажних автомобілів, приділяють особливу увагу таким якостям як надійність, витривалість, безпечність.

Проте не менш, інтенсивні навантаження при експлуатації, зобов’язують власників своєчасно проводити огляд та контроль роботи запчастин та основних механізмів. Особливо , найважливішим елементом безпеки є гальмівна система автотранспорту. В разі виявлення недоліків важливо своєчасно провести ремонт гальмівної системи та усунення будь-яких несправностей в ній.

Зазвичай такі системи розподіляються не електричні та пневматичні, в залежності від особливості технології яка використовується.

Автосервіс ART AUTO EXPERT спеціалізується на проведені діагностичних та ремонтних роботах для автомобілів різних класів, здійснюючи усунення недоліків гальмівної системи більшості виробників таких як WABCO, KNORR-BREMSE, HALDEX.

Діагностика та ремонт гальмівної системи автомобіля: переваги співпраці з нами

В автосервісі ART AUTO EXPERT працюють фахівці високої кваліфікації, які систематично підвищують навички та кваліфікацію проходячи навчання в профільних навчаннях. З нами вигідно співпрацювати тому що :

  • надаємо гарантії високої якості робіт, завдяки застосуванню новітнього високоякісного обладнання та професіоналізму фахівців.
  • Пропонуємо оптимальні умови співпраці для постійних клієнтів: знижки, акції, відтерменування платежів та інше.
  • обґрунтована ціна на виконання робіт та запасні частини.
  • мінімальні строки виконання любих робіт.

Ремонт гальмівної системи: особливості послуг

Співробітники ART AUTO EXPERT в обов’язковому порядку ретельно проводять огляд гальмівної системи автотранспорту за наявності високоякісного обладнання. При огляді гальмівної системи фіксуються всі недоліки що були виявлені та проводиться їх усунення.

Наші фахівці здійснюють контроль за роботою всіх кранів гальмівної системи, ресиверів, модуляторів ABS систем, фільтрів повітряних мас а інших повітряних вузлів. Справна гальмівна система запорука безпеки та своєчасної доставки вантажу при виконані маршрутів.

Більш детально дізнатися про умови співпраці з нами зв’яжіться з нами за телефоном.

Підписатись на новини

Instagram