Cервіс розпочав роботу. Запрошуємо на діагностику та ремонт.

КОМПЬЮТЕРНА ДІАГНОСТИКА MERCEDES, DAF, SCANIA, FORD, MAN, RENAULT, VOLVO, IVECO

КОМПЬЮТЕРНА ДІАГНОСТИКА MERCEDES, DAF, SCANIA, FORD, MAN, RENAULT, VOLVO, IVECO

Проблеми з автотранспортом – дуже не приємні події, особливо при вимушених зупинках в дорозі. Такі неприємності з вантажними або пасажирськими автомобілями можуть призвести до серйозних наслідків таких як не виконання умов перевезень.

Звертаючись до автосерві ART AUTO EXPERT, Ви зможете провести точну комп’ютерну діагностику автомобіля вантажного,пасажирського, легкового типу та скористатися послугами по всім різновидам ремонтних робіт, обслуговування транспортних засобів.

Ми проводимо діагностику вантажних,пасажирських автомобілів таких як MERCEDES, DAF, SCANIA, FORD, MAN, RENAULT, VOLVO, IVECO, NEOPLAN, Mitsubishi та інших брендів.

Комп’ютерна діагностика автомобіля: наші основні переваги

Автосервіс ART AUTO EXPERT здійснює повний комплекс діагностичних послуг для автомобілів, причепів, напівпричепів, автобусів, легкових автомобілів. Наші клієнти отримують наступні переваги:

 • ◦ використання професійного обладнання комп’ютерної діагностики з великою кількістю бази даних до них.
 • ◦ кваліфіковані автомеханіки, які мають значний опит роботи на автосервісі, та постійно підвищують свою кваліфікацію відвідуючи навчальні заходи.
 • ◦ можливість виконання діагностичних заходів як на нашій території так і на місці де сталася вимушена зупинка в разі необхідності.
 • ◦ мінімальні строки виконання любих робіт.
 • ◦ можливість проведення ремонтних робіт та придбання запчастин на нашому сервісі.

Комп’ютерна діагностика в Броварах: як ми працюємо

Для того щоб скористатися послугами наших фахівців, необхідно зв’язатися з нами в телефонному режимі або звернутися безпосередньо на автосервіс.

В більшості випадків всі роботи виконуються на автосервісі, але за необхідності, фахівці нашого автосервісу можуть здійснити виїзд до місця де знаходиться автомобіль.

Завдяки професійному обладнанню, ми виконуємо часткову або повну комп’ютерну діагностику автомобіля, після чого детально планується необхідні дії з ремонту автотранспорту, включаючи їх вартість та додаткові рекомендації наших фахівців. Всі роботи виконуються в короткі терміни, в екстрених випадках можливо проведення діагностики й ремонту біля автомобіля в місці слідування до пункту його призначення.

Варто зазначити, автосервіс співпрацює з постачальниками автозапчастин оригінального виробництва та сертифікованого замінника, о дає змогу замовнику не звертатися до сторонніх постачальників запасних частин та провести ремонт з гарантійними умовами в одному місці.

Комп’ютерна діагностика автотранспорту: цінова пропозиція та умови співпраці
Автосервіс ART AUTO EXPERT встановлює лояльні та обґрунтовані ціни на всі послуги які надаються на нашому автосервісі. Наявність замовлення запчастин та комплектуючих дає змогу проводити ремонт та технічні роботи на вигідних умовах для клієнтів, заощаджуючи час та кошти.

Після проведення попередньої діагностики наші фахівці складуть перелік всіх необхідних робіт з точним розрахунком вартості та запчастин що необхідні для проведення ремонту.
Зокрема, ми пропонуємо нашим постійним клієнтам вигідні умови співпраці на договорених умовах. В разі оформлення угоди на довгострокове обслуговування передбачено можливість відтермінування платежу.

Ціни на КОМПЬЮТЕРНА ДІАГНОСТИКА MERCEDES, DAF, SCANIA, FORD, MAN, RENAULT, VOLVO, IVECO

Назва Вартiсть

Діагностика ходової частини

150 грн

Коментарі (4)

  Наші роботи

  Фотогалерея

  ArtCustoms
  proapp.studia@gmail.com
  бульвар Незалежності 31
  м. Бровари , 07400 Україна
  (096) 633-89-66