РЕМОНТ КПП ТА РЕДУКТОРІВ

Одними з важливих та рухомих частин автотранспорту є коробка перемикання передач, редуктор, розподільна коробка. Данні вузли в процесі експлуатації потребують систематичного обслуговування та контролю за їх роботою. У тих випадках коли відчуваються різні труднощі при перемиканні або вимиканні передачі, наявність стороннього шуму, втрати оливи, необхідно в терміновому порядку звернутися на автосервіс для проведення детальної діагностики, виявленню пошкодження та негайного усунення його.

Автосервіс ART AUTO EXPERT пропонує Вам скористатися якісними послугами по діагностиці, обслуговуванню КПП, редукторів, розподільних коробок, виявленню поломок та усуненню їх з гарантійним зобов’язанням.

Обслуговування та ремонт КПП, редуктора, розподільних коробок: причини виникнення зношування запчастин

У більшості випадків порушення роботи вузлів, агрегатів виникають з наступних причин:

  • не своєчасне обслуговування КПП, РКПП, редуктора.
  • недотримання умов експлуатації.
  • не якісно проведений ремонт супутніх деталей що привили до виходу з робочого стану КПП, РКПП, редуктор.
  • не точна діагностика.

Ремонт коробок перемикання передач, редукторів, розподільчих коробок: переваги співпраці з нашим автосервісом

Автосервіс ART AUTO EXPERT встановлює лояльні та обґрунтовані ціни на всі послуги які надаються на нашому автосервісі. Наявність замовлення запчастин та комплектуючих дає змогу проводити ремонт та технічні роботи на вигідних умовах для клієнтів, заощаджуючи час та кошти.

Після проведення попередньої діагностики наші фахівці складуть перелік всіх необхідних робіт з точним розрахунком вартості та запчастин що необхідні для проведення ремонту.

Виконавши ремонт вузлів та агрегатів автосервіс надає гарантійний термін на встановлені запчастини та роботи. Зокрема, ми пропонуємо нашим постійним клієнтам вигідні умови співпраці на договорених умовах. В разі оформлення угоди на довгострокове обслуговування передбачено можливість відтермінування платежу.

Підписатись на новини

Instagram